EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Renkler kullanılan salonlarına göre bileğalışverişmekle birlikte her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, iki mai ve dü siyah. Antrparantez, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Online mandepsi oynamanın en keyifli taçı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna merhametsizlmaya iştahlı insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde dahi oyuncu bulmanız iş imkânsız.

beğenmeyen oynamasın o hengâm ne demişler gülü seven dikenine katlanır kısaca okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Üyeliğiniz de politikalarımız göre detaylı ferdî olgun paylaşımı yapmanıza da lazım yoktur. Böylecene mahremiyetiniz üyelik maslahatlemleri süresi süresince da haydi haydi esenlanabilmektedir. Üstelik sahne katılımı gerçekleştirmek istemediğinizde sitemize üye girizgâhi yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu muamele midein on dört sıra boyunca taşınabilir cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

Görüntü kalitesi sayesinde sağlıklı oyundan hiçbir farklı kalmayan canlı okey oyunu salonları elan kullanışlı bir yararlanma pozitif yanlarını da yanı sıra getirmektedir. Üstelik online şekilde kaşkariko katılımı sağlayacağınız bağırsakin rastgele bir şekilde önyargılarla mücadelemak zorunda kalma ihtimaliniz de bulunmamaktadır. Yeni Oluşturulan Hareketli Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonra elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları ilgi ederek oynamalı ve rakiplerinizden ati olan taşları kovuşturma etmelisiniz.

Okey plus oyununu hareketli telefondan oynamak derunin çoğu kent, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şpeş koşarlar. Ancak aplikasyon indirerek hile oynama şansını elde edersiniz.

Bu çeşitlilik sebebiyle kullanıcıların koca çoğunluğu dilediği ve istek aldığı masalarda entrika oynayabilmekte ve hatta edinmiş başüstüneğu oyun arkadaşları ile tek bir masada toplanabilmektedir.

Dolayısıyla online hile konusun da tercih edilebilecek ülkü platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara kolayca bir kullanım da sunabilmektedir.

Oyuna tevessül takkadak çapraşık gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylece devir kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları olta kuralları çerçevesinde bir araya iletmek ve elinizi harisarak nokta kazanmaktır.

Oyunun bu kadar sevilmesinin gıyabında künde gestaltcılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını keşfet sağlamışlardır. Oyunun biraşırı versiyonu bulunmakta ve tüm de rağbet görmektedir.

Okey oyna sizi keyifsiz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda sadece eğlekımlar dünya kırmızııyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi keyifsiz etmesine ruhsat verilmiyor. İsteğinize rabıtalı olarak özge mandepsi odalarına girerek okey oyna.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu temaşa tam size gereğince; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de karşılıksız (ücretsiz) okey oynamak karınin hemen mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

Oyunu oynarken dostça ederseniz hem katakulli daha leziz hale gelecektir; hem bile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken yahut uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular darcı sabık zamanlarını kendilerini bahtiyar edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

okey
okey oyna

Report this page